sobota, 1 czerwca 2013

Nasza pani pediatra

Wiele osób pyta o naszą panią doktor

Więc jest to pani Anna Gasińska przyjmuje w Łodzi na Bałutach  gabinet ma w przychodni na Sierakowskiego 67. Przyjmuje popołudniami prócz czwartków.  Z tego co wiem można do pani doktor zadzwonić jeśli jest coś pilnego. Ludzie do pani przyjeżdzają z całego miasta. Często leczy od kilku pokoleń. Jeśli dziecko wymaga wizyty u specjalisty pani doktor bierze sama telefon i dzwoni, czasem konsultuje, czasem umawia na pilną wizytę.

Nasz przypadek jak byliśmy na kontroli konsultowałą z dermatologiem, bo pani doktor właśnie wyszła z prywatnego gabinetu więc wizyty już nie dało rady odbyć a na drugi dzień było święto.
Tu możecie poczytać o pani doktor, jest też tam jej numer

http://www.znanylekarz.pl/anna-gasinska/pediatra/lodz/2#

Siedząc w poczekalni poznałąm historię kobiety gdzie pani doktor u jej 2 miesięcznej córki poznała poważne zapalenie płuc, i dała skierowanie do szpitala ale powiedziała że młody lekarz się nie pozna że to już zapalenie płuc i rodzice mieli się upierać o przyjęcie dziecka. Natomiast trafili na starszego lekarza który jak zobaczył kto wypisął skierowanie od razu dał dziecko na oddział. Dzięki temu spędzili niecałe dwa tygodznie w szpitalu a nie jak inne dzieci dwa miesiące.

To chyba samo mówi za siebie, skoro jej nazwisko jest naprawdę znane wśród lekarzy

Takich historii poznałam już kilka. Jak się okazuje wszyscy tu do niej chodzą.

2 komentarze: