wtorek, 18 czerwca 2013

Wilka co to kapturka nie ma

Pogoda w dalszym ciągu śliczna :) mam nadzieję że będzie tak dalej, choć dzisiaj niedano troszkę pokropiło to słoneczko znów wróciło.
W zeszłym tygodniu dotarły do nas 2 paczuszki. Z nagrodami jedna to kubek DOIDY którym można uczyć dzieciaczki samodzielnego picia od 3 miesiąca której sponsorem był EKOMALUCH a druga z balsamem dla dzieci i niemowląt z Aloesem i Masłem Karite od ItalBioEko

W niedzielę pojechaliśmy na lody i wata cukrowa też się trafiła :)  Kożystamy z pogody i staramy się spędzić jak najwiecej czasu w terenie.


Idziemy się bawić w czerwonego kapturka :) Mama oczywiście jest wilkiem a Jan..... chce być babcia.... kapturka nie ma....
Jacyś chętni????

5 komentarzy:

 1. Zmodyfikujecie trochę bajkę i zabawa będzie przednia :-) np. wilk zje babcie jak ta będzie szła przez las w odwiedziny do Czerwonego Kapturka :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawie macie :P Mój Starszy jest na etapie zabawy w chowanego, On liczy ( po swojemu- da, ci, da ci), i ja MUSZĘ się chować. i tak w kółko. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej,zapraszam Cię serdecznie na naszą nową stronę dla mam,które chcą tanio i modnie ubierać swoje dzieciaczki,a przy okazji brać udział w fajnych konkursach z nagrodami.

  https://www.facebook.com/pages/Allleciuszek/148045482050705?fref=ts

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratki produktów :) Kapturek ma przerąbane :P

  OdpowiedzUsuń
 5. mniam wata cukrowa!
  dawno cie u nas nie bylo zapraszam!!!

  OdpowiedzUsuń