poniedziałek, 16 grudnia 2013

Akademia Pana Kleksa, Kulfon i kilka innych hiciorów

Dzisiaj pokażę wam co lubią słuchać moje dzieciaki. Antoś jest bardzo muzykalny jak tylko zaczął raczkować i słyszał muzykę to starał się poruszać do jej rytmu. Często puszczam dzieciom piosenki a Antoś jak widzi że będą włączane to od razu zaczyna podrygiwać, bądź sam pokazuje na telewizor (ewntualnie przynosi pilota) i kuca pokazując że chce piosenki. Dzieciaki wolą słuchać starszych piosenek niż tych bardziej nowoczesnych choć i takie się tu znajdąAkademia Pana Kleksa Dzik jest dziki
Miłość do tej piosenki zrodziła się u Jasia dużo wcześniej kiedy to dostał książeczkę z wierszykami Brzechwy ZOO i umie już od dawna wszystkie wyrecytować. Kiedy usłyszał piosenkę to od razumu się spodobałą bo umiał sam ją zaśpiewać :)


Fasolki-Ogórek


Kulfon Co z Ciebie wyrośnie
To chyba nasz największy hicior. Antoś go uwielbia
Gummi Miś

To dwie piosenki które chyba każdy z nas zna, a dzieci je kochają. Choć jak dla mnie to tekst piosenki nie jest powala na kolana ale jest tak wesoła że mały jak widzi Gumi misia to klaszcze w dłonie.


My jesteśmy krasnoludki


Bob Budowniczy Big Fish Little Fish

Choć jest po angielsku to bardzo ją lubimyI na koniec wesoły krolodylek Schnappi
Znacie te piosenki??? Co lubią słuchać wasze maluchy???

6 komentarzy:

 1. O tak, Gumi miś i Kulfon to u nas niezmienne hity :) . Jeszcze crazy frog Adaś bardzo lubi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Maja uwielbia Ogórka i Zuzię ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Och:D Nasz jeszcze nienarodzony, a już poczułam "smak dzieciństwa" z tymi piosenkami:) Moje ulubione mam na płytach winylowych, a że mąż hobbistycznie jest dj-em, to mamy w domu trzy gramofony! ;) Więc Ignacio będzie słuchał bajek i piosenek z trzaskającego krążka:)

  OdpowiedzUsuń
 4. my tez gumi misia ciśniemy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas też na topie te piosenki są. :-))

  OdpowiedzUsuń