środa, 1 maja 2013

Majowo :)

Wczoraj zrobiliśmy zakupy :) tzn matka pojechała z dziećmi wymienić to co kupiła ostatnio starszemu za małe. Dodatkowo wykorzystała kartę podarunkową z H&M i zaopatrzyła dzieciaki w koszulki. Plany majowe nam się nieco zmieniły i podążamy dziś po obiedzie w kierunku babci Basi. Gdzie spędzimy najbliższe dni.

Jest wesoło w domku, odkąd mały raczkuje trzeba go cały czas pilnować. Strasznie lubi zaglądać do kuchni, mama bramkę kupiła już wcześniej teraz tylko tata musi ja zamontować co by mały nie miał tam dostępu. Z godziny na godzinę coraz szybciej się przemieszcza. A jeszcze w piątek śmigał tylko do tyłu. Niesamowite jak szybko małe dzieci robią postępy. Mamy jeszcze kolejny postęp mały popija już z butelki. Nie tylko maminego cyca. Ale o tym będzie oddzielny post już niedługo.

Oby pogoda dopisała w ten weekend. Bo póki co to nam się średnio zapowiada. Udanych wypoczynków dla tych którzy gdzieś się wybierają.

Matka idzie się pakować. Pewnie jak zwykle weźmie pół bagażnika przeróżnych rzeczy. Jadąc z dziećmi musimy pamiętać o podstawowych lekach, książeczkach zdrowia, butelce, smoczku, pieluchach i wielu innych bibelotach.

7 komentarzy:

 1. Życzę miłego odpoczynku i oby majówka wam się udała :)
  My byliśmy się przejechać tylko na pobliską wysepkę się przejść, taką atrakcję dla mnie zafundował mi mój facet :P

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie:
  http://xweetlie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam Cię moja paro wymiankowa! Czeka nas bardzo przyjemna zabawa i bardzo proszę o kilka słów na temat Twoich urwisów. Pozdrawiam. jasiulowa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Udanego pobytu u babci :) pozdrawiam i zapraszam http://beautifullittleprincess.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak niedawno sama miałam oczy dookoła głowy kiedy mały Krzyś raczkował. Ach te małe wszystkiego ciekawe paluszki ;-) Nie do wiary jak dzieciaki szybko dorastają. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń