środa, 8 maja 2013

Po majówce przed wakacjami

Majówka za pasem a matka myśli gdzie by na wakacje pojechać :)  Morze odpada choć mam ochotę to starszy nadal nie może się opalać ze względu na blizny na twarzy, niby są faktory 50+  ale wolę nie ryzykować. Tam możemy we wrześniu pojechać.
Chyba poszukamy jakiejś agroturystyki  blisko jeziora i jakichś atrakcji w okolicy. Żeby było trochę wody  dla ochłody, no i z daleka od wielkomiejskiego zgiełku. Kwestia następna lipiec czy sierpień?????? I tu nie mam zielonego pojęcia. Odległość raczej nie gra roli mieszkamy w centralnej Polsce więc na południe czy północ mamy podobną odległość.

Starszy znów na antybiotyku. Matce ręce opadają. Chłopak nie chorował a tu w tym roku dość często. Zastanawia się co zrobić żeby mniej chorował. Witaminki, tran ni już sama nie wiem. Szkoda mi go faszerować tym paskudztwem.


6 komentarzy:

 1. podawaj mu cos na wzmocnienie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie tylko co konkretnie, jutro idziemy do pediatry więc może ona coś nam poleci bo w aptece kobitka nie mogła się zdecydować i doradzić, najchętniej sprzedała by nam wszystko co dostępne

   Usuń
 2. owocki, warzywka 5 razy dziennie. i może witaminke D? no jak słonka nie może...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z owocami i warzywami to nie ma problemu mały uwielbia i je w dużych ilościach. Raz odmówił obiadu bo marchewki było za mało :) a D dostaje regularnie, bo szybko rośnie.

   Usuń