poniedziałek, 25 lutego 2013

interaktywny misiek Chatimals

Chtimals interaktywny misiek którego Jan (starszy syn) dostał pod choinke od cioci Justyny.

Co to takiego:
Jest to pluszowa zabawka zasilana bateriami który po włączeniu guziczka na łapce nagrywa przez 30 sekund to co do niego mówimy a później powtarza zmienionym głosem.  Oczywiście w każdej chwili można go wyłączyć ponownie naciskając guziczek na jego łapce, lampka LED informuje nas o włączonym misiu.


Pod spodem umieszczony jest przęłacznik on/off który umożliwia nam wyłączenie przycisku na łapce. obok znajduje się klapa która po odkreceniu śruby umożliwia nam wymianę baterii.


  My mamy akurat misia ale są dostępne też pluszowe chomiki, papużki i inne.

Jak się okazało super zabawa dla tych małych jak i dla tych dużych :)  każdy chciał posłuchać jak bedzie brzmiał jego głos odtwarzany przez misia. Syn zachwycony, reszta domowników chętnie włączyła sie do zabawy. Chatimals jest mięciutki i milutki, synek lubi sie di niego tulić przed spaniem.

Uważam że misiek jest genialnym pomysłem na prezent. Synek ma dwa i pół roku ale myślę że sześciolatek bedzie równie zachwycony. Niestety synek nie chciał dać sobie zrobić zdjęcia z zabawy misiem wiec umieszczam same zdjęcia misiaczka.

Cena około 60 zł

1 komentarz: