czwartek, 21 lutego 2013

LEGO DUPLO i Streetcom

Jakiś czas temu dostaliśmy paczuszkę od Streetcom która zawierała klocki LEGO DUPLO kreatywny pojazd dla maluszka.
Paczuszka zawierała wspomniane klocki oraz ulotki do rozdania i jedną ulotkę dla mnie jako ambasadorki streetcom


W paczuszce jest 14 klocków i 15 większy z kółkami oraz ulotka w której jest zaprezentowane kilka pomysłów na układanie klocków. No własnie większość powie 15 sztuk za cenę około 70zł to dość mało. Napewno powiedzą to ci którzy nie mili LEGO DUPLO, niby synek miał już wcześniej klocki pobawił sie 15 minut i szedł dalej. I tu pierwsze zaskoczenie kolo 17 był kurier z paczką patrze godzina 20 a on nadal maltretuje te klocki i wcale sie nie znudziły małemu.. Mało tego musiał zabrać je do łóżeczka spać. W czym tkwi fenomen....  I to własnie próbowałam rozgryźć ze znajomymi mamami którym jako ambasadorka prezentowałam właśnie ten produkt.
Każdy kto weźmie klocki do ręki od razu zwróci uwagę że są inaczej wykonane. Dużo lepsze wykonanie, krawędzie delikatnie zaokrąglone no i bajeczna kolorystyka. Bardzo łatwo je ze sobą połączyć jak i równie łatwo rozłączyć. 
Co możemy wyczarować za pomocą tych klocków i tu wyobraźnia mojego synka nie zna granic:
konik
rybka
pojazd 
koparka
żyrafa
piesek
słoń
robot
coś z czego jestem dumna to Synek zrobił mi pierwszą laurkę własnie klockami LEGO DUPLO
Mama Coś ci napisałem Kocham cibie mamusiu (pisownia oryginalna)
2 komentarze:

  1. Super! Malec musiał być zachwycony.
    A próbowałaś może testować z rekomenduj.to ? Bardzo fajna stronka- ładna grafika. I zastanawiam się jak jest z testowaniem dla nich :)

    OdpowiedzUsuń
  2. no rekomenduj.to jest świetnie:) Sama jestem tam zarejestrowana, nawet ostatnio miałam farta, bo brałam w kampanii mleka modyfikowanego i grzechotek, w sam raz, bo mam Maluszka 9 miesięcznego!

    OdpowiedzUsuń